"Svému cíli se vždy musíš poddat, bez výhrad."
"Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod."
"Začátkem všech úspěchů je touha."
"Chcete vyniknout? Musíte pracovat, zatímco jiní se baví."

Pátek 22. 7. 2011

22. července 2011 v 8:20 | Vanesa ;o) |  Reporty

Nedávno jsem se koukala na jeden nejmenovaný film a tam zrovna vylézala holka z vody asi to mělo působit, že je děsně krásná a sexy. Bezesporu krásná byla, jenže její postava se mi nelíbila, potřebovala by, jak se říká "zpevnit" a vypadala by hned o ligu líp a mnohem, mnohem víc sexy, kdy bych i já usoudila, že je nádherná.

Plány


Správné stravování držím už do 7. 7. 2011 a pořád mě to nepustilo. Mám cíl, tak si za ním musím jít a je nutno tomu obětovat hodně. Denní režím se mi pořád nezměnil, jedu jak jsem napsala do harmonogramu. Vstávám v pět a chodím běhat, začalo mě to bavit a nedovedu si už představit ráno vstát a nejít běhat. I když včera a dnes jsem ráno běhat nešla, protože pršelo a navíc mám ranní tréninky, tak mě to ani němrzí, ale zítra ráno zase vyběhnu. Mimochodem stále dodržuji také cviky na břicho v cyklech 200/300/400 a ještě se závažím za hlavou.Nový design


Nedávno jsem se doma nudila, tak jsem si hrála a vytvořila si nový design, který lépe vystihne hlavní bod blogu. Docela mě to chytlo, tak uvidíme, co vytvořím napříště.

Sojové mléko


Opravdu jsem se pomátla. Jak jsem posedlá zdravou stravou, zkouším pít sojové mléko. Kupuji si jej v sušeném stavu v lékarně, vydrží déle a je levnější. Ovšem nad mléčnými výrobky jsem nezanevřela, bílé nízkotučné jogurty budu jíst stále.

Přečetla jsem pár článků na téma sojové mléko a líbilo se mi, jak zdraví prospěšné je. A navíc, k mému nadšení, má nižší obsah sacharidů, než obyčejné mléko a méně nasycených kyselin a je lehce stravitelné, což je skvělé pro váhu.

No uvidíme, jaké to bude, řekněme, že do konce roku si budu už jen kupovat sojové mléko, také jsem četla něco o ovesném mléku, pokud se mi ho podaří sehnat, zařadím ho také do jídelníčku. Snad ho seženu, než odjedu na soustředění.

Ovesné polštářky


Psala jsem do emca, abych zjsitila, kde prodávají letošní novinku v podově kakaových ovesných polštářku a prý v intersparu, myslím, že dnes ho vezmu útokem.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.