"Svému cíli se vždy musíš poddat, bez výhrad."
"Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod."
"Začátkem všech úspěchů je touha."
"Chcete vyniknout? Musíte pracovat, zatímco jiní se baví."

Pátek 29. 7. 2011

29. července 2011 v 11:49 | Vanesa ;o) |  Reporty
Další páteční report :-)

Trošku mě za poslední dva dny potkala krize. Né, že bych nic nedělala nebo se bezmyšlenkovitě přejídala (možná jsem si dávala jen větší dávky), ale počasí na mě nemá asi dobrý vliv, cítím se bez nálady a bez energie a nemám do ničeho chuť. Doufám, že to brzo skončí, možná se mi blíží "červené období", tak mi trochu kolísají hormony. Nejspíše to bude asi tím.Každopádně od zítřka zase budu přidávat fotky snídaní, které musím značně omezit, co se týče množství, protože mi chybí můj hubenější vzhled.


Za trest, že jsem si dávala větší dávky jídla si napíšu harmonogram od zítřka na příští týden, ať se mi to líbí nebo ne, a dodržím jej.

Ovesné mléko

Jak jsem si řekla, že budu zkoušet sojové mléko, tak jsem se dočetla i o ovesném mléce, koupila jsem si jej, jednou si dala na snídani a pak vylila. Absolutně mi to nechutnalo, nadavovalo se mi z něj. Což je zvláštní, protože mi dokonce chutnají suché ovesné vločky s trochou sušeného ovoce a mléko nevypiji. Ale každý jsme nějaký, někomu třeba hodně chutná, ale já zůstanu u sojového mléka popřípadě u odtučněného.


Nevím, co více napsat, jen hurá do cvičení a menšího jezení. A opět, jak jsem cestovala, koukala jsem na okolí a pořád mi zůstává rozum stát, jak si někteří například při cestování otevřou jeden oplatek, potom druhý oplatek, načež kouknu teda na ty lidi, jak vypadají a říkám si pro sebe, jen si dej! A následuje otevření nějaké bagety. Potom se začínám chválit a tolik nelituji, když si dám větší dávku snídaně nebo nějakého oběda, pořád lepší, než sníst to, co oni.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.