"Svému cíli se vždy musíš poddat, bez výhrad."
"Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod."
"Začátkem všech úspěchů je touha."
"Chcete vyniknout? Musíte pracovat, zatímco jiní se baví."

Pátek 8. 7. 2011

8. července 2011 v 5:00 | Vanesa ;o) |  Reporty
Ahoj :o)

je zde první, úvodní, "páteční" článek, jak jste pochopili, každý týden, přesně v pátek se zde objeví tzv. "report uplynulého týdne". V dnešním článku se budu snažit napsat, proč jsem založila tento blog a ještě s názvem FITSPO.


Důvod založení

Po návštěvě bazénu jsem si řekla, že nechci vypadat jako ostatní holky, pro své dobré sebevědomí se chci odlišovat, bohužel jen hubeností toho nedocílím. Většina holek je hubených (ať už od narození a nebo prostě jí jen omezené množství).

Jenže já chci vynikat něčím navíc, k omezenému množství jídla přidám ještě nadmíru cvičení. Viděla jsem spoustu fotek a zamilovala jsem se převážně do vypracovaných těl. Proto můj cíl je dosáhnou vyrýsované a zpevněné postavy, vypadá to mnohem lépe, než být "pouze" hubená.

Blog se mi hodí pro udržování si motivace dosáhnutí cíle. Donutí mě se nevzdávat, protože si uvědomuji, že tento cíl nebude snadný a budu hodně trpět, ale chci to a udělám pro vše, abych dosáhla svého cíle.

Harmonogram

Důležité je, nastavit si správně režim, naučit se novým zvykům. Začátky jsou vždy nejhorší, snad si na brzo zvyknu. Vím, že to bude těžké, proto potřebuji mít rozepsané opravdu vše: denní harmonogram včetně jídelníčku a cvičení.

A co se týče zábavy s přáteli? Ano, najdu si samozřejmě čas, ale až po povinnostech.

>> Nic nemůže stát člověku v cestě, který je pevně rozhodnut dosáhnout svého cíle. <<
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.