"Svému cíli se vždy musíš poddat, bez výhrad."
"Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod."
"Začátkem všech úspěchů je touha."
"Chcete vyniknout? Musíte pracovat, zatímco jiní se baví."

Pátek 5. 8. 2011

5. srpna 2011 v 5:00 | fitspo |  Reporty
A je tu zase pátek! Nedovedu ani vyjádřit radost, že se se začínám seznamovat s ostatníma holkama. Ta chuť a motivace je úplně někde jinde, když vidíte podporu, takže děkuji ;-)
Hubnutí


Když jsem se sem fotila, nemohla jsem si nevšimnout stehen a zadku, co se nějak zvětšilo. Možná svaly, ale možná i ty moje snídaně a menší tréninková zátěž, přece jen není přípravné období a nemaká se tolik :-( To půjde dolů, teda budu se o to usilovně snažit, uvidíme, jak to bude vypadat za měsíc ;-) Přesněji 2. 9. 2011, od té doby jsem trochu víc pozměnila množství snídaně na ucházející množství :-D A mám z toho obrovskou radost, taková chuť, abych měla zadek, jak ve svém ,,anorektickém" období tu ještě nebyla.

Ranní běhání


Opravdu miluju, ale nemůžu chodit běhat každý den, pak chodím spíše s odporem, než s radostí. Nechávám běhání na klasickém 2 dny běhání + 1 den pauza. Ovšem musím to i pozměňovat v závislosti na klasických trénincích, když mám dvě fáze v daný den nebo trénink na ráno, běhat určitě nepůjdu. Teda uvidíme, záleží, jak moc závislou a posedlou se stanu po touze mít zase menší zadek. Co to melu, chci to, tak moc jako nic nikdy předtím...a můžu to ovlivnit jen a pouze já.

Přemýšlela jsem, že když si napíšu plán ranního běhání, třeba jen na měsíc a budu vědět, že mě to nečeká věčně, ale má to konec, bude to lepší pro mou psychickou stránku.


Ještě jedno přiznání


Pamatujete můj článek Proč? Napsala jsem tam, že mě něco rozhodilo, tak že jsem nejedla. Důvod byl ten, že mě nechal bývalý. Z jeho důvodů mi vyplynulo jediné, nepřitahovala jsem ho, chtěl poznat jinou. Komenty k její fotce, jak má pěkný nohy a že se mu líbí, že ji chce, mi taky nepřidaly ke štěstí. Popravdě byla hezká :-D A na mě byl zvyklý, nedivím se, že zatoužil po jiné. V ten čas jsem se zařekla, že musím vynikat něčím nad ostatními...asi jsem si tím chtěla zvýšit svoje ublížené sebevědomí, ale potřebovala jsem nějaký cíl, abych se nezbláznila. Nakonec se mi povedlo, co jsem chtěla :-) a zvesela pokračuji.


30% pohyb, 70% jídlo


Tak na tomhle něco musí být. Když trénuji nebo jsem na závodech a kouknu kolem sebe, říkám si, že je zvláštní, že holky, které dřou na trénincích vypadají hůř, než holky, které sport aktivně nedělají. Většina problémů opravdu leží v jídle !!! Rozhodně nepodceňovat a zdravě a správně se stravovat. Stojí to mnoho odříkání, ale výsledky jsou k nezaplacení.

Soustředění


Dnes odjíždím na týdenní soustředění, takže trénování a trénovaní. Jak se vrátím, hodím sem nějakou fotečku postavy, určitě nehodlám polevit v posilování břicha. I kdybych měla zůstat na tréninku sama, břicho si zacvičím a po každé fázi. Ploché a vypracované bříško není přece zadarmo.
 


Komentáře

1 Flex | Web | 5. srpna 2011 v 8:46 | Reagovat

Víš, že o závislosti na běhání jsem ještě neslyšela? :D
Vždycky koukám na ten ovocný toust, vypadá lákavě, takže asi hurá-směr tecso:D
Užij si soustředění:)

2 Thami | Web | 5. srpna 2011 v 12:04 | Reagovat

Už se těším na ty tvoje fotečky :)
Jooo s chlapama je to vždycky na nic. Ničím se jim nezavděčíš.

Užij si soustředění, kotě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.