"Svému cíli se vždy musíš poddat, bez výhrad."
"Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod."
"Začátkem všech úspěchů je touha."
"Chcete vyniknout? Musíte pracovat, zatímco jiní se baví."

Pátek 9. 9. 2011

9. září 2011 v 5:02 | fitspo |  Reporty

"Páteční report" ;-)Jídlo

Nedávno jsem hledala recept na lívance, bude u mě spát jedna návštěva, takže něco připravit na snídani. Samozřejmě je udělám ze zdravých ingrediencí, jsem zvědavá, jak se mi povedou, ale strašně mě baví vychystávat snídaně. Pak připravím i večeři, ale to není taková zábava. Už se nemůžu dočkat. Ráno pěkně vstanu, sprcha, připravím snídani, odnesu až do postele...nezní to skvěle? :-D Pak vyrazím opět domů na Moravu, tam se taky strašně těším.


A o kritice mého stravování už jsem psala, takže ve středečním jídelníčku jsem to vyjasnila, takže doufám, že to všechny chápou, kterým se nelíbí, co jím. Není spíš chválihodné to, že docela dost jím, pro kritizování ohledně nedostatečného stravování by tu měly být jiné weby, nemyslíte?

Sportování

Konečně mi začala příprava, zatím trénuji jen zlehka, naběháváme kondici, takže spooousta běhání, vytrvalostní posilovna formou kruhových tréninků. To nejlepší, co může být a takhle pojedeme měsíc - dva :-) Pak začne ta horší část, co hooodně bolí :-) Na tu se těším taky docela hodně moc :-)

Jen fotečka pro inspiraci, nevím, kdo to je, ale dokonalé.

Teď už tolik necvičím cviky na břicho, není čas, cvičím pouze v rámci tréninku a to jen pouze po 200 opakování, na udržování je to dobré, ale ranního běhání se jen tak nevzdám, alespoň v dny, kdy nemám trénink, jak to bude s běháním v dny, kdy mě bude čekat odpoledne nebo dopoledne trénink uvidím. Ale je to pro mě budíček a velmi účinný. Nejvíc se těším na zimní období, kdy venku nebude ani noha a budu běhat, hlavně o víkendech doma. To se cítím ještě líp, když si v hlavě přemítám, kdo takhle trpí, aby měl ucházející zpevněnou postavu, málokterá z nás. ;-) Buďte rády, že nemusíte v takovém počasí trénovat, kdybyste věděly za jakých podmínek musím v zimě běhat. Občas se i rozbrečím, jak jsem z toho zoufalá. A když pak neteče ani teplá voda ve sprše a netopí se v šatně a nebo někdo tam nechá otevřené okno, mrznu a brečím :-D

Být tak hubená, jak dívka na fotce by se mi líbilo, to ale musím přestat jíst v tak velkém množství ty sacharidy! Bože už s tím :-D Sbohem ovesné vločky, müsli... Vítejte bílkoviny! :-D

Kluci

Konečně mám, co k napsání. Netýká se to žádného kluka. Jen nedávno jsem byla opět na facebooku a koukala se na profil jednoho kluka, měl problémy s přítelkyní, ale nějak to urovnali a jsou zase spolu. A říkala jsem si, že mi vztah i chybí, mít někoho ráda, trávit s ním nějaký víkend, občas někam zajít.

Pak jsem se vzbudila ze snění :-D Neměla bych na něj čas! Navíc mi bylo ublíženo a mít někoho ráda, to je tak všechno na co bych měla. A mít v hlavě zase věci typu, kdy se uvidíme, vidíme se málo, co dělá, měla bych mu napsat. Ne, děkuji! Chci ještě odpočívat. :-D Navíc přichází zima a nikam se mi nechce chodit, když je venku tak děsně. Teď jsem si vzpomněla na všehny ty starosti s tím spojené a už mě snad nenapadnou takové myšlenky, jak je krásné někoho mít :-D Samozřejmě to berte s nadsázkou ;-)

Ostatní

Dala jsem do reklamace mou milovanou mp3, prý to trvá 3-10 pracovních dnů. UMŘU! Bez ní běhat nebudu. Byla trošku špinavá, tak jsem ji omyla pod mírně tekoucí vodou, což můžu protože má být voděodolná a omyvatelná. A ráno mi nehrálo jedno sluchátko, pak se rozehrálo, ale hraje nějak tlumeně. Tak, kde to jsme? Nemělo se tomu nic stát,ne?
 


Komentáře

1 Juicygirl | E-mail | Web | 9. září 2011 v 9:01 | Reagovat

Opravdu tě obdivuju, jak dokážeš na sobě dřít v jakýchkoliv podmínkách. Mně dělá problémy v zimě i vyjít ven natož jít ještě běhat :-) To bych se asi rozbrečela jen z tý představy :-D
S tou stravou...taky nechápu, že se najde někdo, kdo tě kritizuje! Jíš zdravě! Jsou tu i holky, které za den sní míň, než ty k snídani a když se podíváš na komentáře, tak je za to ještě chválej!!! Mně nedávno napsala nějaká pro-ana holčina tohle: "No teda, to jablko odpoledne sis už mohla odpustit. Je to samý cukr...takhle nikdy nezhubneš!" Tak to jsem měla dost :-D Podívala jsem se na její blog, zjistila jsem že její vysněnou váhou je 40 kg a bylo mi všechno jasný - je mi jí líto!
Takže ty opravdu nějaký takovýhle komenty o tom že jíš málo můžeš přehlížet ;-)

2 Parera | Web | 9. září 2011 v 21:46 | Reagovat

Naprosto miluju tvoje snídaně, je vidět že je máš jako rituál :) Zbytek dne by mi ale asi nestačil, je vidět, že jsme každá jiná :) Jinak tréninky ti závidím, a chci se zeptat který sport děláš? Četla jsem si blog dozadu, ale nenašla jsem to :)

3 Aduš SB | Web | 10. září 2011 v 17:05 | Reagovat

to snad není možný, už nevědí coby!!!jakto že když je voděodolná, zničí se?neuvěřitelný...ale cháputě-já bych to bez ní taky nevydržela :( pokud tě někdo kritizuje, nevšímej si jich. at se první kouknou na sebe,co jedí..mít takouvou postavu,jako ty, určitě by i vraždili-->takže at rači mlčí... ;) :))

4 alcsa | Web | 13. září 2011 v 6:50 | Reagovat

Tak mě napadá, k tomu jídlu se chci zeptat, nemáš předepsaný jídelníček od trenérů - třeba aspoň částečně? Nebo je to čistě jen na tobě?

Jo, trénovat v zimě je vždycky horší. Jsem ráda, že mám konstantní klima v bazéně:-D Jen v Maďarsku jsme chodili z šaten na bazén (a zpět) přes venek a to býval v zimě docela zážitek (hlavně zpátky, jen v mokrých plavkách a županu).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.