"Svému cíli se vždy musíš poddat, bez výhrad."
"Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod."
"Začátkem všech úspěchů je touha."
"Chcete vyniknout? Musíte pracovat, zatímco jiní se baví."

Leden 2012

11. ledna 2012 v 9:53 | fitspo |  Reporty

Ahoj :-)

Vím, blbé takhle začínat, vzhledem k tomu, že jsem zde dlooouho nebyla, ale měla jsem kalsické důvody. Škola a tréninky...blog mi zabíral tolik času, že jsem si prostě potřebovala odpočinout.

Teď, co se změnilo? Víte, že vlastně ani nic? Vše mám při starém, trénuji a trénuji, ale holky pozor, přibrala jsem. :-D Udělal se mi normálně bok nebo co toje :-D Dlouhou dobu jsem něco podobného neviděla, takže usoudit :-D Každopádně dobrý, že se mi nic nedostalo ještě na břicho...Prostě ty Vánoce a nemluvím o Silvestru (občas jsem si něco dala), ale při mém stravování to zase bude do měsíce dole, stýská se mi po vychrtlém vzhledu ;-) A jelikož začínají závody, nutně ho potřebuji zpět, když tam budu polonahá :-D

Zkouškové

Bohužel mám momentálně zkouškové, dnes se opět nečekaně musím učit :-( A oddaluji to, jak se dá a rozhodla jsem se, že je čas napsat po dlouhé době opět na blog.

A ještě poslední věc, strašně se mi stýskalo, další důvod, proč jsem se rozhodla napsat ;-) Takže jakmile bude po zkouškovém, očekávejte mé fotky (únor) a už se těším, jak bude čas projít si vaše blogy, těším se na vaše pokroky ;-)

Obrázky

Jeje, tak jsem právě projela pár obrázku, inpirací...a ježiši, chci to zpět, ten mini zadeček ;-) To mi asi dneska 200g müsli k snídani příliž nepomůže k dosažení cíle :-D A ještě mám dnes trénink nic moc, jen jednu velkou nudu, už aby tu byla zase příprava a já umírala ;-) Tyto tréninky mě prudí a nudí...;-)
 


Komentáře

1 Miška | Web | 11. ledna 2012 v 11:25 | Reagovat

Ale zas tak strašný to nebude, bok zase vysportuješ :))
Jak to jde na trénincích?

2 fitness-girl | Web | 11. ledna 2012 v 17:17 | Reagovat

Jéé, super že jsi zase zpátky :) A děkuji za pochvalu, snažím se a ještě mi kousek k mému cíli chybí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.