"Svému cíli se vždy musíš poddat, bez výhrad."
"Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod."
"Začátkem všech úspěchů je touha."
"Chcete vyniknout? Musíte pracovat, zatímco jiní se baví."

Pátek 3.2.2012

3. února 2012 v 6:09 | fitspo |  Reporty
Burger King

Včera jsem byla s kamarádkou venku, kouknout do města a pokecat ;-) Byla jsem s ní strašně dlouho a to jsem ten den vstávala ve 4h ráno, abych mohla dělat věci do školy apod. ;-) :-D No já přišla domů lehla a usnula.

Ale proč to píšu, šly jsem na večeři, protože naposledy jsem jedla ve 12h a tak jsem skákly do BurgerKingu, jak jinak jsem si dala salát kuřecí :-D, když jsem četla ty hodnoty výživový, tak to mělo vělký poměr bílkovn a málo cukru a ještě méně tuků, musím se hlídat, nedá se nic dělat. Jenže kamarádka si dala nějaký to menu, místo hranolek zvolila salát (alespon, že tak) stejně to ale moc nezachránila. Cpát se v osm večer nějakým burgrem, který sm o sobě měl přes 3000KJ a to nemůuvím o sladkým pití, co k tomu měla.

Jako jo..:-D Záviděla jsem, to je jasný :-D Nejraději bych si to dala taky, jenže moje svědomí a hlavně ta práce, co jsem se nadřela, abych měla nějaký ten sval a málo tuku, to mi za to nestojí. Kamarádka váhu sice řeší, ale jednou za čas si to dát zase může každý, to je pravda ;-) Jen by to asi bylo lepší na oběd, než takhle večer.

Ale salát byl výbornej, mé svědomí neutrpělo ;-) A v plavkách pak budu vypadat stejně líp, to mi stačí :-D :-D Jo no, až moc mi záleží na vzhledu, přiznávám :-(

Holky omlouvám se, že neodpovídám na komenty, ale já orpavdu nemám žádný čas :-( škola, tréninky...to je moje nejhlavnější náplň...;-)

Pěkný den ;-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.