"Svému cíli se vždy musíš poddat, bez výhrad."
"Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod."
"Začátkem všech úspěchů je touha."
"Chcete vyniknout? Musíte pracovat, zatímco jiní se baví."

Lush kosmetika

12. dubna 2012 v 11:50 | fitspo |  Reporty

Objevila jsem něco, co jsem neměla. Stálo mě to srašné peníze, ale musela jsem to mít. Lush je kosmetika, která je čerstvá a ručně vyráběná. Jedná se o kosmetiku, která je vyráběná z ovoce, zeleniny a éterických olejů. Prostě je přírodní s minimem konzervantů.


Chtěla jsem tuto značku vyzkoušet, přece jen si říkám, co pochází z přírody musí být 100x lepší jak ty chemikálie, co jsou v drogériích a když už by to nefungovalo, tak alespoň některé výrobky krásně voní.

Když jsem obchod navštívila, odnesla jsem si masky na vlasy a šampóny (mám prodloužené vlasy a co líp může vyživit, než příroda), krémy na tělo, mýdla, krémy na obličej, pleťovou vodu, masky na obličej. No a jednoznačně DOPORUČUJI. Nemyslím si, že chci přejít na jinou značku, Lush je prostě dokonalý!


Jak jsem přišla na Lush

Jedna kamarádka na facebooku psala něco o šamponu, co si koupila, tak jsem si říkala, co to je. Ale pak jsem to nechala ležet, jenže za pár týdnů další šampón, tak si říkám, kouknu na jejich stránku. Řekla jsem si ok, tak co...Jenže za pár měsíců šup, říkala jsem si, tak já si to taky zkusím. Přece jen krém na tělo musí mít nějaké účinky, když je z přírodních zdrojů. A jak jsem psala výše, nezůstala jsem jen u krému na tělo.

Po týdenním užívání Lush

Noo, změny? Všechno mi od Lush načuchlo :-D Krém na tělo je úžasnej, mám jemnější pokožku, nemluvím o obličeji a jejich zázračných krémech. Mýdla neuvěřitelně voní !!! Masky na obličej jsou úžasný !!! A to nemluvím o vlasech, moje přírodní vlasy jsou lesklejší a méně se mastí a navíc nečekaně nádherně voní !!! Na prodloužené vlasy je tato kosmetika taky výborná, hlavně Rehab, který je plný olejů ;-)

Doporučuji holky zajít do obchodu (pouze v Praze)! Vždy k nákupu přidávají nějaký vzoreček, nebo si o něj řekněte! V obcohdě se mi strašně líbí a snad je to i částečná cesta k tomu, abych se cítila dokonale :-D Běhání a posilování mi k dokonalosti nestačí (jak se říká s jídlem roste chuť) :-D Mít jen pěkné tělo na pohled už pro mě není dost ;-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.