"Svému cíli se vždy musíš poddat, bez výhrad."
"Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod."
"Začátkem všech úspěchů je touha."
"Chcete vyniknout? Musíte pracovat, zatímco jiní se baví."

Opět dlouhá odmlka

12. dubna 2012 v 11:03 | fitspo |  Reporty

Koukám, koukám, že jsem zde dlouho nebyla. Ale myslím, že to většina zná, prostě není čas :-( Jak mi začali tréninky a ještě k tomu trochu školy, nemluvím o kamarádech, které chci občas vidět. Je pro mě vzácný i to, když ušetším někde 30 minut.

Nemám ani tolik času, abych se stihla namalovat :-D Poslední týden jsem na sobě neměla žádné malovátko, vlasy si, místo téměř každý den, myju jednou za 4 dny, nohy jsem si holila naposledy tak před pěti dny :-D Upřímně, není na mě nic moc pohled :-D Ale pozooor, alespoň nehty mám krásně udělané :-D Takhle máte na představu, jak jsem na tom s časem ;-)

A teď to vidíte, když je chvíli čas, nééé abych se šla dát trochu do pořádku, raději napíšu něco na blog :-D Ale taky je důvod, proč už si nemyji vlasy a raději píšu nějaký report, že musím jít odpoledne na trénink, takže je docela zbytečné, abych si nějak upravila vlasy, když ke všemu ještě prší ;-)

Přirozená umělost

Takže proč tento nadpis? Abyste tak věděly (pokud čtou pouze děvčata :-D -> jinak věděli), co je u mě nového, vlastně nic, život mám pořád stejnej, jen jsem zatoužila být hezčí (jak jinak) :-D Přišla jsem na to, že jsem docela vylepšená :-D Teda žádná plastika (zatím), chtěla bych, ale nemohu si dovolit mít 3 měsíce rekonvalescenci :-( možná za pár let.

Každopádně tady je výčet, co je na mě provedeno! Vybělené zuby, umělé nehty, prodloužené vlasy, solárium - občas, barevné kontaktní čočky. Jen je dobré, že to nejde příliš poznat, pořád působím tak nějak přirozeně :-D Občas bych si přála působit jak barbie, ale prostě to nějak nejde, nechápu to...

Hubnutí

Ale jo, nějak to jde, vzhledem k tomu, že dost trénuji, tak se nemusím až tolik hlídat, ale přála bych si vychrtlost zpět, stačí jen trošku lépe sestavit jídlo a dávat si menší množství a za měsíc je to zpět, stačí jen vydržet ;-) Snad brzo dodám nějakou fotku ;-) Přebytečná kila se mi na břiše naštěstí neusazují, tak jsem šťastná :-)

Tak já myslím, že je to vše, ještě tady musím hodit článek na jednu super kosmetiku ze které jsem nadšená :-) papa kočky ;-) :-*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.