"Svému cíli se vždy musíš poddat, bez výhrad."
"Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod."
"Začátkem všech úspěchů je touha."
"Chcete vyniknout? Musíte pracovat, zatímco jiní se baví."

11.10.2012

11. října 2012 v 6:53 | fitspo |  ReportyAhoj,

tak opět po delší odmlce jsem tu. Měla jsem tolik věcí na práci, tak ne zase tolik, ale škola a tréninky mi zaberou hodně času a do toho ještě jedna "obtěžující" věc.

Jelikož jsem hodná, tak jsem kývla na schůzku, aby mi jedna paní pověděla o projektu. Jenže upřímně už tak jsem ze svého volného času musela obětovat pomalu dvě hodiny (vlastně to byl můj jediný volný čas pro ten den) a pak jsem hned spěchala do školy, takže po náročném tréninku žádný odpočinek. Ve škole jsem vydržela jen jednu vyučovací hodinu a musela domů. Nestihla jsem se ani naobědvat (kvůli schůzce) a to chce ještě příští týden zase jít, protože mi neřekla všechno? TVL!!!

Napsala jsem, že nemám čas se věnovat jiným věcem a ani nejsem ochotná si dělat čas na jiné věci, prostě já ani nevím kdy? Až jsem se z toho málem rozbrečela, že nic nestíhám. Když už bych se něčemu věnovala, chci to dělat pořádně, tohle by mě jen a pouze obtěžovalo.

K tomu jsem se po tréninku nestihla dát ani do podoby člověka (opět kvůli schůzce), nějak se mi osypal ksicht, takže ve škole jsem se vůbec styděla ukázat :-D A ještě ve spěchu, jak to paní protáhla, jsem ztratila obal na mobil, měla jsem nějaký zprávy, na který jsem nestihla ani během dne odpovědět, tak jsem to dělala za cesty v metru :-D Prostě den na h***o :-D Už odmítám dělat a chodit někam, co by mě obtěžovalo.

Tak jsem se vypovídala, mám z toho deprese, že jsem nebyla včera ve škole, ale tak co, jdu dělat nějaký pořádný zápis do školy, když mám chvíli teďkom čas.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.