"Svému cíli se vždy musíš poddat, bez výhrad."
"Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod."
"Začátkem všech úspěchů je touha."
"Chcete vyniknout? Musíte pracovat, zatímco jiní se baví."

23. 4. 2013

23. dubna 2013 v 17:57 | fitspo |  Reporty

Prožila jsem nedávno šok, šla jsem po ulici, když jsem se sháněla po nejnovějších lacích od Gabriella Salvete, a holčina měla rifle a košili, kde ve předu končila nad pupíkem (v jejím případě nad pupkem) a vzadu delší část. Jo, ty košile jsem krásný, uvažuju si jednu koupit, ale zdráhám se, protože, když se najím, tak mám lehce nafouklé břicho :-D Jenže tohle mě přesvědčilo, že se asi nemusím stydět :-D Mám ještě rezervy oproti slečně.

Tak nevím, zda bych měla obdivovat, či nikoli, její odvahu. Ale proboha...chce to přiznání, že bohužel žijeme v době, kdy záleží na tom, jak vypadáme, ať se to někomu líbí nebo ne. Já proti oblejším postavám nic nemám, je to jejich věc, ale ať svůj "postoj" alespoň nevystavují a oblékají se přiměřeně jejich postavě.

Teď jsem mnohé holky naštvala, ale já, když měla 10 kg navíc a celulitidu, tak jsem rozhodně minišortky, legíny nenosila a už vůbec ne odhalené břicho. A nerozhlašovala, jak je mi okolí ukradené, když mi ukradené nebylo a že si BUDU nosit, co chci. Já se rozhodla s tím něco dělat, abych MOHLA nosit, co chci ;-)
 


Komentáře

1 Zoe | Web | 23. dubna 2013 v 20:36 | Reagovat

někteří lidé nemají soudnost.. když něco takového vidím, většinou se tomu zasměju a dál to neřeším..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.